Zegarki St. Georgen Carl von Zeyten

Saint Georgen to bestsellerowy limitowany model zegarków Carl von Zeyten. To jeden z najbardziej rozpoznawanych modeli niemieckiej marki. Efektowny skeleton męski wywołuje przysłowiowy błysk w oku. Pod kunsztownie wykonaną szkieletową tarczą zegarka widoczne jest serce automatycznego mechanizmu. Saint Georgen przykuwa uwagę interesującymi „barok...

Saint Georgen to bestsellerowy limitowany model zegarków Carl von Zeyten. To jeden z najbardziej rozpoznawanych modeli niemieckiej marki. Efektowny skeleton męski wywołuje przysłowiowy błysk w oku. Pod kunsztownie wykonaną szkieletową tarczą zegarka widoczne jest serce automatycznego mechanizmu. Saint Georgen przykuwa uwagę interesującymi „barokowymi” zdobieniami, które wykonane zostały z najwyższą precyzją. Tarcza szkieletowa „ożywiona" ruchem balansowych kół wyjątkowo efektownie prezentuje się na nadgarstku.

Mechanizm zegarka zamknięty jest w dużej kopercie o średnicy 46 mm. Koperta wykonana ze stali szlachetnej i pokryta powłoką z różowego złota PVD.

Zegarek otrzymujemy na brązowym pasku w wysokiej jakości naturalnej skóry, która ozdobiona jest wytłoczeniami imitującymi skórę aligatora.

Carl von Zeyten Saint Georgen to bez wątpienia nietuzinkowy skeleton, który warto zakładać na wyjątkowe okazje. Doskonale prezentuje się do casualowych i biznesowych zestawień. Spodoba się panom, którzy cenią wyszukane dodatki i lubią wyróżniać się w tłumie.

Więcej

St. Georgen 

Kolekcja zegarków St. Georgen marki Carl von Zeyten

 • Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  1 300,81 zł

  1 300,81 zł

  St. Georgen 0014RSL to bestsellerowy skeleton niemieckiej marki Carl von Zeyten. Zegarek urzeka misternie zdobioną tarczą szkieletową. Zegarek oferowany jest z 2-letnią gwarancją. Naprawy wykonywane w autoryzowanym serwisie dystrybutora.

  Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  Na zamówienie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji