Zegarki Black Forest Carl von Zeyten

Limitowany model Carl von Zeyten Black Forest z podwójnym balansem to kwintesencja designu niemieckiej marki. W tym czasomierzu wzrok przykuwa przede wszystkim duża, jasnoszara (46 mm) atrakcyjna wizualnie tarcza, zdobiona fakturą przypominającą łopatki turbiny. Na tarczy po obu stronach nad godziną szóstą umieszczono dwa układy balansowe, które...

Limitowany model Carl von Zeyten Black Forest z podwójnym balansem to kwintesencja designu niemieckiej marki. W tym czasomierzu wzrok przykuwa przede wszystkim duża, jasnoszara (46 mm) atrakcyjna wizualnie tarcza, zdobiona fakturą przypominającą łopatki turbiny. Na tarczy po obu stronach nad godziną szóstą umieszczono dwa układy balansowe, które są główną atrakcją tego zegarka. Nad tarczą z kołami balansowymi „zawieszona” jest mniejsza tarcza z indeksami i cyframi rzymskimi, która służy do odczytu godziny. Została ona dodatkowo wyposażona w komplikację z sekundnikiem.

Zegarek na doskonałej jakości pasku z naturalnej skóry z fakturą skóry aligatora. Wewnątrz paska wytłoczenie z logo Carl von Zeyten. Czasomierz wykonany z dbałością o detale. Wykończony z niemiecką precyzją. Model o wyjątkowym i niepowtarzalnym designie. Dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić z tłumu.

Więcej

Black Forest 

Kolekcja zegarków Black Forest marki Carl von Zeyten

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów