Zegarki Neuschwanstein Carl von Zeyten

Carl von Zeyten z linii NEUSCHWANSTEIN  to gustowne zegarki męskie o ponadczasowym wzornictwie. Posiadają przejrzyste tarcze o ciekawej fakturze. Cechą charakterystyczną tych modeli jest efektownie wyglądający wskaźnik rezerwy chodu umieszczony w górnej połowie tarczy. Dzień miesiąca odczytać możemy z  datownika znajdującego się nad godziną szós...

Carl von Zeyten z linii NEUSCHWANSTEIN  to gustowne zegarki męskie o ponadczasowym wzornictwie. Posiadają przejrzyste tarcze o ciekawej fakturze. Cechą charakterystyczną tych modeli jest efektownie wyglądający wskaźnik rezerwy chodu umieszczony w górnej połowie tarczy. Dzień miesiąca odczytać możemy z  datownika znajdującego się nad godziną szóstą. Tarcza przykryta została kopuła ze szkła mineralnego, które jest odporne na zarysowania. Dzięki dużej kopercie o średnicy 43 mm zegarek świetnie prezentuje się na męskim nadgarstku.

Model NEUSCHWANSTEIN  działa w oparciu o precyzyjny i popularny japoński mechanizm  (Seiko NE57A). Dostępny jest na pasku wykonanym z naturalnej skóry z fakturą skóry krokodyla.

Carl von Zeyten NEUSCHWANSTEIN  to zegarki dla mężczyzn, którzy cenią klasyczne, ponadczasowe wzornictwo, a zarazem chcą na ręku nosić wyjątkowy zegarek o oryginalnym designie. Zegarki świetne do noszenia na co dzień, w casualowych zestawach. Dobrze prezentują się również pod mankietem koszuli.

Więcej

Neuschwanstein 

Kolekcja zegarków Neuschwanstein marki Carl von Zeyten

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów