Zegarki Bernau Carl von Zeyten

Carl von Zeyten BERNAU to linia zegarków typu open heart charakteryzujących się oryginalnym wzornictwem oraz rzadko spotykaną komplikacją — podwójnym balansem. Dwa koła balansowe (dual balance) znajdują się w dolnej części tarczy (między czwartą i piątą oraz siódmą i ósmą godziną). Dodatkową atrakcją zegarków automatycznych z tej linii jest wska...

Carl von Zeyten BERNAU to linia zegarków typu open heart charakteryzujących się oryginalnym wzornictwem oraz rzadko spotykaną komplikacją — podwójnym balansem. Dwa koła balansowe (dual balance) znajdują się w dolnej części tarczy (między czwartą i piątą oraz siódmą i ósmą godziną). Dodatkową atrakcją zegarków automatycznych z tej linii jest wskaźnik rezerwy chodu zegarka umieszczony u góry tarczy.


Modele Carl von Zeyten BERNAU wyposażono w tarcze, które ozdobiono fakturą przypominającą pofalowane morze. Mieniącą się w słońcu tarczę osadzoną w dużej, bogato zdobionej kopercie (piękne żłobienia na lunecie) ze stali szlachetnej o średnicy 42 mm, co sprawia, że zegarki wyróżniają się na każdym męskim nadgarstku.

Zegarki dostępne są na najwyższej jakości paskach skórzanych, które ozdobiono stylowymi przeszyciami oraz tłoczeniami imitującymi skórę aligatora.


Eleganckie zegarki, które dedykowane są dla mężczyzn kochających nietuzinkowe i wysublimowane dodatki. Doskonałe do biznesowych i codziennych stylizacji.

Więcej

Bernau 

Kolekcja zegarków Bernau marki Carl von Zeyten

 • Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  1 422,76 zł

  1 422,76 zł

  Carl von Zeyten BERNAU 0033RWH. Zegarek męski automatyczny o nietuzinkowym wzornictwie. Elementy wyróżniające to: podwójny balans (dual balance) dość rzadka komplikacja oraz wskaźnik rezerwy chodu. Na zegarek oferowana jest 2-letnia gwarancja. Autoryzowany serwis dystrybutora.

  Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  Wysyłka 24h
 • Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  1 422,76 zł

  1 422,76 zł

  Carl von Zeyten BERNAU 0033 BL. Zegarek męski automatyczny o ciekawym designie. Elementy wyróżniające to: podwójny balans (dual balance) oraz wskaźnik rezerwy chodu. Na zegarek oferowana jest 2-letnia gwarancja. Autoryzowany serwis dystrybutora.

  Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  Wysyłka 24h
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów