Zegarki Kirnbach Carl von Zeyten

Carl von Zeyten KIRNBACH to męskie skeletony, które zachwycają nietuzinkowym, wysublimowanym wzornictwem. Pod piękną, kunsztownie wykonaną tarczą szkieletową widoczny jest ruch automatycznego mechanizmu. Zegarek dodatkowo został wyposażony w atrakcyjne komplikacje jak funkcja dzień/noc oraz tarcza służąca do wskazywania czasu w innej strefie cza...

Carl von Zeyten KIRNBACH to męskie skeletony, które zachwycają nietuzinkowym, wysublimowanym wzornictwem. Pod piękną, kunsztownie wykonaną tarczą szkieletową widoczny jest ruch automatycznego mechanizmu. Zegarek dodatkowo został wyposażony w atrakcyjne komplikacje jak funkcja dzień/noc oraz tarcza służąca do wskazywania czasu w innej strefie czasowej. Całość dopełnia efektowna luneta zegarka, którą ozdobiono pięknymi żłobieniami.


Zegarek wyposażono w dużą kopertę o średnicy 44 mm, dzięki czemu wszystkie detale na tarczy są doskonale widoczne, a sam zegarek świetnie prezentuje się na męskim nadgarstku.

Zegarki z linii KIRNBACH dostępne są na paskach z naturalnej skóry, na których wyłączono wzór imitujący fakturę skóry aligatora.

Carl von Zeyten KIRNBACH to bez wątpienia wyjątkowe skeletony, które przypadną go gustu się każdemu, kto kocha szykowne i oryginalne dodatki. Zegarki doskonale prezentują się pod mankietem koszuli, ale również można je nosić na co dzień, w stylizacjach casualowych.

Więcej

Kirnbach 

Kolekcja zegarków Kirnbach marki Carl von Zeyten

 • Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  1 130,08 zł

  1 130,08 zł

  Carl von Zeyten KIRNBACH 0034WH.  Kunsztownie wykonany zegarek szkieletowy męski. Wyróżnia go funkcja dzień/noc oraz dual time. Na zegarek oferowana jest 2-letnia gwarancja. Autoryzowany serwis dystrybutora.

  Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  Na zamówienie
 • Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  1 130,08 zł

  1 130,08 zł

  Carl von Zeyten KIRNBACH 0034RWH. Zegarek szkieletowy męski  o intrygującym designie. Wyróżnia go funkcja dzień/noc oraz dual time. Na zegarek oferowana jest 2-letnia gwarancja. Autoryzowany serwis dystrybutora.

  Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  Na zamówienie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów