Zegarki Bonndorf Carl von Zeyten

Carl von Zeyten BONNDORF to linia zegarków automatycznych open heart o klasycznym designie. Elementem charakterystycznym tych czasomierzy jest otwarte koło balansu (serce zegarka), dzięki któremu możemy podziwiać hipnotyzujący ruch mechanizmu. Czasomierze te zostały dodatkowo wyposażone w komplikacje kalendarzowe takie jak wskaźnik daty, dnia ty...

Carl von Zeyten BONNDORF to linia zegarków automatycznych open heart o klasycznym designie. Elementem charakterystycznym tych czasomierzy jest otwarte koło balansu (serce zegarka), dzięki któremu możemy podziwiać hipnotyzujący ruch mechanizmu. Czasomierze te zostały dodatkowo wyposażone w komplikacje kalendarzowe takie jak wskaźnik daty, dnia tygodnia, miesiąca i roku.
BONNDORF to zegarki, które łączą klasyczne wzornictwo z wyszukaną elegancją. Powagi i stylowego wyglądu dodają zegarkowi rzymskie cyfry na tarczy będące oznaczeniem godzin. Zegarki z tej linii posiadają dużą kopertę o średnicy 45 mm, dzięki czemu wszystkie detale i zdobienia tarczy efektownie prezentują się na nadgarstku.

Zegarki BONNDORF dostępne są na eleganckich paskach wykonanych z naturalnej skóry. Na paskach znajduje się charakterystyczna faktura stylizowana na skórę aligatora.

Klasyczne zegarki z otwartym kołem balansu i cyframi rzymskimi na tarczy znakomicie komponują się z eleganckimi i formalnymi zestawieniami. To zegarki pasują do garnituru, ale równie dobrze prezentują się w zestawieniach typu casual.

Więcej

Bonndorf 

Kolekcja zegarków Bonndorf marki Carl von Zeyten

 • Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  1 292,68 zł

  1 292,68 zł

  Zegarek męski open heart o efektownym designie - BONNDORF 0053WH Carl von Zeyten. Elementy wyróżniające to: otwarty balans, datownik. Na zegarek oferowana jest 2-letnia gwarancja. Autoryzowany serwis dystrybutora

  Sprawdź szczegóły rat klikając w "Raty już od".
  Wysyłka 24h
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać najnowsze
informacje o nowościach i promocjach!