Zegarki Forbach Carl von Zeyten

Carl von Zeyten FORBACH to pięknie zaprojektowane zegarki męskie, których znakiem rozpoznawczym są dwa koła balansowe umieszczone w dolnej części tarczy. Podwójny balans to nie jedyna atrakcja tych zegarków. Modele FORBACH dodatkowo wyposażono w funkcje fazy księżyca. W okienku widoczna jest tarcza z namalowanym niebem i Księżycem. W zależności ...

Carl von Zeyten FORBACH to pięknie zaprojektowane zegarki męskie, których znakiem rozpoznawczym są dwa koła balansowe umieszczone w dolnej części tarczy. Podwójny balans to nie jedyna atrakcja tych zegarków. Modele FORBACH dodatkowo wyposażono w funkcje fazy księżyca. W okienku widoczna jest tarcza z namalowanym niebem i Księżycem. W zależności od fazy poszczególne fragmenty księżyca są przykrywane lub odsłaniane. Komplikacja ta oprócz walorów praktycznych wpływa na estetykę tarczy, która dzięki temu wygląda nietuzinkowo i efektownie.

W modelach FORBACH zwraca uwagę kunsztownie zdobiona tarcza z charakterystyczną fakturą w kształcie pofalowanych promieni słońca. Wzór ten sprawia, że tarcza pięknie odbija refleksy świetlne. Zegarki wyposażono w dużą kopertę o średnicy 45 mm, dzięki czemu wszystkie „atrakcje” znajdujące się w tych unikalnych czasomierzach są doskonale widoczne na nadgarstku.

Zegarki FORBACH sprzedawane są na paskach wykonanych z naturalnej skóry ozdobionych charakterystycznymi wyłączeniami imitującym skórę krokodyla.
To bez wątpienia zegarki dla mężczyzn, którzy cenią wyszukane dodatki.

Więcej

Forbach 

Kolekcja zegarków Forbach marki Carl von Zeyten