Zegarki Wildsee Carl von Zeyten

Skeletony Carl von Zeyten z linii WILDSEE to zegarki zaprojektowane myślą o kobiecym nadgarstku. Czasomierze o subtelnym, a zarazem bardzo wysmakowanym designie. Pod kunsztownie zaprojektowaną konstrukcją szkieletową widoczne jest serce automatycznego mechanizmu. Zwracają uwagę finezyjne wycięcia tarczy, które uformowane zostały w kształt rozwin...

Skeletony Carl von Zeyten z linii WILDSEE to zegarki zaprojektowane myślą o kobiecym nadgarstku. Czasomierze o subtelnym, a zarazem bardzo wysmakowanym designie. Pod kunsztownie zaprojektowaną konstrukcją szkieletową widoczne jest serce automatycznego mechanizmu. Zwracają uwagę finezyjne wycięcia tarczy, które uformowane zostały w kształt rozwiniętej róży (rozety). Wysublimowanej elegancji dodają zegarkom delikatne zdobienia kryształkami po obu stronach lunety.

Damskie skeletony WILDSEE pięknie prezentują się na nadgarstku. Średnich rozmiarów koperta (38 mm) sprawia, że zegarki stanowią widoczny i wyrazisty dodatek do wielu stylizacji.

Modele WILDSEE kupić można w trzech wariantach kolorystycznych. Konstrukcja szkieletowa może mieć kolor srebrny (0057 WH) albo być wykonana z połączenia różowego złota i srebra PVD (0057 RWH) lub granatu PVD (0057 RBL). Do poszczególnych modeli dodano również skórzane paski z fakturą skóry aligatora w  kolorach: czarnym, brązowym oraz ciemnoniebieskim.

Carl von Zeyten WILDSEE to  damskie skeletony, które z przyjemnością można nosić nie tylko na wielkie okazje, ale również na co dzień.

Więcej

Wildsee 

Kolekcja zegarków Wildsee marki Carl von Zeyten