Skeleton Carl von Zeyten NEUSTADT 0008BL (recenzja i zdjęcia)

Opublikowane przez
Nic tak nie przyciąga wzroku do nadgarstka jak efektowny i doskonale zaprojektowany zegarek szkieletowy. A takim zegarkiem bez wątpienia jest Carl von Zeyten NEUSTADT 0008BL.

O zegarkach Carl von Zeyten Baden-Baden w magazynie ZiP

Opublikowane przez
Zegarki Carl von Zeyten z kolekcji BADEN BADEN to bez wątpienia jedne z najbardziej efektownych modeli ostatniej kolekcji. Wyróżni jest ciekawa konstrukcja tarczy, która z pewnością wywoła błysk w oku niejednego miłośnika nietuzinkowego designu. Obszerną recenzję modeli BADEN - BADEN możemy przeczytać w ostatnim magazynie Zegarki i Pasja.

Zegarki Carl von Zeyten na Art Cup 2019

Opublikowane przez
W dniach 31 sierpnia – 1 września br. zegarki Carl von Zeyten gościły w Zakrzowie na kolejnej edycji prestiżowych Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art Cup.
Wskaźnik dzień-noc to jedna z tych funkcji, które wprowadzają wiele ożywienia do tarczy zegarka. Po co ta funkcja w zegarku? Czy jest tylko elementem designu, a może czymś więcej?

CvZ BLACK FOREST 0017RBL z podwójnym balansem (recenzja&video)

Opublikowane przez
Wyjątkowa popularność limitowanej edycji zegarka BLACK FOREST skłoniła projektantów Carl von Zeyten do stworzenia nowych wersji popularnego modelu. W tym roku w sprzedaży pojawiły się kolejne warianty kolorystyczne popularnej linii, a wśród nich BLACK FOREST 0017RBL z granatową tarczą i kopertą z różowego złota.

Do czego nosić zegarek szkieletowy?

Opublikowane przez
Zegarek szkieletowy to symbol najwyższego rzemiosła zegarmistrzowskiego. Jego tarcza jest zaprojektowana w taki sposób, aby poza sprawdzeniem aktualnej godziny, a czasami także innych parametrów, można było podziwiać chociaż fragment pracy precyzyjnego mechanizmu. Nie bez powodu uznaje się go więc za prawdziwe dzieło sztuki.

Skeleton Carl von Zeyten FREIBURG CvZ 0063 BL (video)

Opublikowane przez
W nowej kolekcji Carl von Zeyten nie zabrakło nowych modeli zegarków szkieletowych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje Freiburg 0063 BL. Jak wygląda na żywo? Zobacz video z unboxingu.

O zegarku szkieletowym słów kilka

Opublikowane przez
Zegarki szkieletowe (skeletony) to najbardziej efektywny rodzaj czasomierzy. Ich ażurowa konstrukcja pozwala na podziwianie pracy mechanizmu zegarka.

Jak powstają zegarki Carl von Zeyten?

Opublikowane przez
Czasomierze o oryginalnym designie, zjawiskowe skeletony, open heart i te najbardziej pożądane zegarki z podwójnym balasem. Wszystkie składane są ręcznie w warsztacie na skraju północnego Schwarzwaldu.
Odkryte, poruszające się koło balansu robi wrażenie na każdym miłośniku zegarków. A jeśli koła są dwa? Wówczas efekt jest jeszcze bardziej piorunujący. Takie rozwiązanie zastosowano w kilku zegarkach Carl von Zeyten. Jednym z nich jest Carl von Zeyten BERNAU 0033RWH z naciągiem automatycznym, któremu przyjrzymy się dziś nieco bliżej.

Wskaźnik rezerwy chodu - co to za funkcja?

Opublikowane przez
Wskaźnik rezerwy chodu to praktyczna funkcja, dzięki której wiemy jak długo zegarek będzie odmierzał czas bez konieczności nakręcania.

Recenzja zegarka open heart - Carl von Zeyten BONNDORF 0053WH

Opublikowane przez
Carl von Zeyten BONNDORF z naciągiem automatycznym jest jednym z tych modeli, które łączą klasyczne wzornictwo z przykuwającą wzrok stylistyką. BONNDORF to nietuzinkowy zegarek open heart, które świetnie pasują zarówno do zestawów formalnych, jak i casual.
Showing 1 to 12 of 28 (1 Pages)