Zegarki Carl von Zeyten na Art Cup 2019

Zegarki Carl von Zeyten na Art Cup 2019

W dniach 31 sierpnia – 1 września br. zegarki Carl von Zeyten gościły w Zakrzowie na kolejnej edycji prestiżowych Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd Art Cup.
 
Już po raz 22. w Zakrzowie na obiektach klubu sportowego Lewada odbyły się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. W tym roku na Art Cup ściągnęła cała plejada znanych i lubianych gwiazd świata sportu i show-biznesu, z małego i dużego ekranu. Uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in. Andrzej Grabowski, Darek Kordek, Bogusław Linda, Katarzyna Dowbor, Iwona Guzowska, Joanna Liszowska, Anna Powierza, Mikołaj Roznerski i Karol Strasburger. Na Art Cup 2019 zawitała również Miss Polski 2018 Olga Buława w towarzystwie  Marty Pałuckiej  (pierwsza Wicemiss Miss Polski 2017) i Anny-Marii Jaromin (finalistka Miss Polski 2018).

Pomimo kapryśnej pogody atmosfera była gorąca. Przez dwa dni na hipodromie przed pałacem w Zakrzowie kibice mogli oglądać widowiskowe pokazy jeździeckie oraz emocjonującą rywalizację gwiazd, które zmagały się w konkurencjach powożenia, ujeżdżenia, western riding oraz skoków przez przeszkody. Był czas na zabawę, na spotkania z fanami oraz obowiązkowe selfie. Ci, którzy liczyli na zdjęcie z gwiazdą i autograf ulubionego aktora, nie byli zawiedzeni.

Na tej prestiżowej imprezie nie zabrakło oczywiście marki Carl von Zeyten, która prezentowała zegarki z najnowszej kolekcji. Uczestnikom imprezy szczególnie podobały się bestsellerowe czasomierze Carl von Zeyten z linii Black Forest.

Jeden z wyjątkowych zegarków niemieckiej marki trafił do aktora Dariusza Kordka — zwycięzcy rywalizacji skoków przez przeszkody. Carl von Zeyten Black Forest 0017GBK doskonale prezentował się również na nadgarstku aktora i wieloletniego prowadzącego „Familiadę”  Karola Strasburgera.

Dariusz Kordek w kokursie skoków

Katarzyna Dowbor

Na podium

Dariusz KordekDariusz KordekKarol Strasburger

Karol Strasburger na ściance Carl von Zeyten

Opublikuj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   WWW: (Adres URL http://)
* Komentarz:
Przepisz kod