O zegarkach Carl von Zeyten Baden-Baden w magazynie ZiP

O zegarkach Carl von Zeyten Baden-Baden w magazynie ZiP

Zegarki Carl von Zeyten z kolekcji BADEN BADEN to bez wątpienia jedne z najbardziej efektownych modeli ostatniej kolekcji. Wyróżni jest ciekawa konstrukcja tarczy, która z pewnością wywoła błysk w oku niejednego miłośnika nietuzinkowego designu. Obszerną recenzję modeli BADEN - BADEN możemy przeczytać w ostatnim magazynie Zegarki i Pasja.


Marka Carl von Zeyten znana jest z projektowania zegarków o przykuwającym oko wzornictwie tarczy. Nie inaczej jest w przypadku linii BADEN BADEN, której  poświęcono jeden z artykułów w branżowym magazynie Zegarki i Pasja.

Zegarek oper heart Carl von Zeyten BADEN BADEN

W centrum tarczy BADEN BADEN znajduje się „serce” mechanizmu, czyli zespół balansu. ”Zamontowano go pod finezyjnie wykonanym mostku w formie łuku, ze skierowanymi w dół szerokimi końcami. Mostek wznosi się ponad płaszczyznę tarczy, tworząc atrakcyjny, trójwymiarowy efekt.” 

Jak przyznają redaktorzy magazynu zegarki z tej linii przypadną do gustu osobom, które cenią nietuzinkowe i oryginalne rozwiązania i “mogą stanowić ciekawą propozycję dla osób szukających oryginalnych rozwiązań stylistycznych. Opisane modele pozwolą każdemu z ich posiadaczy wyróżnić się i poprzez zegarek wyrazić swój indywidualny styl.”

Więcej na temat zegarków z tej wyjątkowej linii przeczytacie w najnowszym magazynie Zegarki i Pasja

Opublikuj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Nie publikowany)
   WWW: (Adres URL http://)
* Komentarz:
Przepisz kod